Konkurs grantowy Działaj Lokalnie IX 2016 wystartował!

Zachęcamy do udziału w lokalnym konkursie grantowym Działaj Lokalnie IX 2016.

Działasz lub chcesz działać na rzecz swojej społeczności?
Działaj Lokalnie jest dla Ciebie!

Konkurs skierowany jest do organizacji pozarządowych i grup nieformalnych z terenu powiatów tczewskiego i nowodworskiego województwa pomorskiego; aktywnych grup mieszkańców, chcących działać na rzecz dobra wspólnego.

Termin naboru wniosków od 19 maja do 19 czerwca 2016.

Aby złożyć wniosek do konkursu Działaj Lokalnie, należy zarejestrować się na stronie: www.system.dzialajlokalnie.pl i wypełnić formularz on-line.

Gminy uczestniczące w Programie Działaj Lokalnie: Tczew, Gniew, Pelplin, Subkowy, Morzeszczyn, Sztutowo, Nowy Dwór Gdański, Miasto Tczew (aktualizacja 1.06.2016).

UWAGA:

Wnioski można składać wyłącznie w wersji elektronicznej za pomocą generatora dostępnego na stronie system.dzialajlokalnie.pl.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu:

Ośrodek Działaj Lokalnie – Fundacja Pokolenia
ul. Obrońców Westerplatte 6, 83-110 Tczew
tel. 58 352 45 46, e-mail: dzialajlokalnie @ fundacjapokolenia.pl

Osoby kontaktowe:
Artur Rajkowski, tel. kom. 791 939 395 i Emilia Garska, tel. kom. 512 626 222

Program jest współfinansowany ze środków Gmin: Gniew, Morzeszczyn, Pelplin, Subkowy, Tczew, Sztutowo i Miasta Tczewa.
Finansowo wspiera go także Bank Spółdzielczy w Tczewie.

„Działaj Lokalnie” to program Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności,
realizowany przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce
we współpracy z Fundacją Pokolenia.

Załączniki:

REGULAMIN_DL_2016_zaktualizowany (do pobrania)

WNIOSEK 2016 (wersja do wglądu – aplikowanie odbywa się tylko i wyłącznie za pośrednictwem generatora elektronicznego na stronie: www.system.dzialajlokalnie.pl)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, DL IX 2016. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.